Konferencje
konferencja-1-nasz-cel

Nasz cel

Naszym celem jest tworzenie interdyscyplinarnego środowiska medycznego skupionego na szeroko pojętej edukacji środowiska medycznego oraz leczeniu pacjentów uroginekologicznych, urologicznych i ginekologicznych.

Chcemy pokazać, że opieka nad takimi pacjentami, to współpraca wielu specjalistów m.in. lekarzy różnych specjalizacji, fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków, trenerów.

Podnoszenie kwalifikacji

Jednym z naszych celi statutowych jest wspieranie się w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych specjalistów i tworzenie środowiska otwartego na współpracę.

Chcemy też zapewnić zaplecze edukacyjne dla członków stowarzyszenia w postaci kursów, szkoleń, webinarów ze specjalistami, tak aby na bieżąco uzupełniać wiedzę o nowości z zakresu ginekologii, uroginekologii i urologii.

Popularyzowanie nauki

Naszym celem jest też popularyzowanie najnowszej wiedzy i osiągnięć w diagnostyce i leczeniu pacjentów uroginekologicznych, urologicznych i ginekologicznych.
Współpraca z przedstawicielami innych dyscyplin nauki, tak aby pomoc pacjentom była na pierwszym miejscu.
Organizacja corocznych kongresów Stowarzyszenia z zapewnieniem panelu wykładów i sesji warsztatowych otwartych dla specjalistów.

Najbliższe konferencje

I Konferenja_URO...24_2
Dowiedz się więcej

I Konferencja PSGiU - Kraków 2024

Najbliższa konferencja odbędzie się w dniach 1-2.03.2024 w Krakowie w Hotelu Swing.

Przewidujemy sesje warsztatowe oraz wykładowe.

Specjaliści, którzy pojawią się na konferencji są przedstawicielami różnych dziedzin i są to lekarze, fizjoterapeuci, psycholodzy, seksuolodzy, dietetycy, trenerzy, specjalistka od patient experience.

Specjaliści, których będziemy gościć to m.in.: dr hab. n. med.  Jacek Kociszewski, dr n. med. Ewa Baszak-Radomańska, dr n. med. Karina Barszczewska, dr n. med. Artur Mazur, dr n. o zdr. Marta Wawrzynów,
dr n. o zdr. Joanna Kmieć-Nowakowska, Dominika Gołąb, Iryna Shevchuk, Dominika Nahajowska, Agnieszka Szuścik i inni.