Opinie
Konferencja PSGIU to było wielowymiarowe doświadczenie: warsztaty, wykłady i spotkania z najlepszymi specjalistami w kraju. Dwa dni konferencji, dzięki bogatemu i różnorodnemu programowi pozwoliły zaczerpnąć wiedzy do własnej praktyki od tych, którzy wytyczają trendy w ginekologii, uroginekologii i fizjoterapii. Debiut PSGIU przebiegł niesamowicie i z przyjemnością wrócę na kolejną konferencję!
- dr n.med. Małgorzata Jachacz-Łopata, fizjoterapeuta
Konferencja PSGIU była świetna! Pierwszy raz spotkałem się z tak szerokim podejściem do tematów uroginekologicznych, od mocno klinicznych po styl życia, mnóstwo ciekawych informacji i przemili prelegenci. Jako wisienka na torcie - wspaniałe warsztaty praktyczne. Na pewno wrócę na kolejną edycję! 🙂
- dr Maciej Duczyński, osteopata,fizjoterapeuta
Pierwsza Konferencja PSGiU była wyjątkowym wydarzeniem w świecie uroginekologii i fizjoterapii. Wspaniali specjaliści z całego kraju, różnorodne warsztaty i wykłady pogłębiające wiedzę i poszerzające horyzonty pracy z pacjentami. Organizacja konferencji była na najwyższym poziomie. Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję.
- dr n.med. Daniela Milka, osteopata, fizjoterapeuta
Uczestniczenie w konferencji zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Ginekologii i Uroginekologii w Krakowie było niezwykle inspirujące i pouczające. Wydarzenie to zgromadziło wybitnych specjalistów z dziedziny uroginekologii, którzy podzielili się swoją wiedzą i najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Sesje były zorganizowane profesjonalnie, a wybór tematów odzwierciedlał najbardziej aktualne i istotne kwestie, które wpływają na praktykę medyczną. Atmosfera konferencji była bardzo otwarta i sprzyjała wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych. Z ogromną przyjemnością będę polecać udział w przyszłych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie wszystkim profesjonalistom z branży. Dziękuję organizatorom za stworzenie tak wartościowej przestrzeni do nauki i rozwoju oraz za możliwość podzielenia się z uczestnikami Konferencji tematami z zakresu terapii blizn.
- mgr Katarzyna Młotek, fizjoterapeuta
Pierwsza konferencja zorganizowana przez PSGiU była pod każdym względem idealna i spełniająca moje oczekiwania. Prelengenci to specjaliści w swojej dziedzinie, tematyka poruszana podczas wykładów była ciekawa i wartościowa, warsztaty pełne praktyki i pasji do fizjoterapii uroginekologicznej. Polecam wszystkim i jeszcze raz gratyluje organizatorom takiego przedsięwzięcia.
 - mgr Małgorzata Latoń-Izdebska, fizjoterapeuta
Pierwsza Konferencja PSGiU - profesjonalna, kompleksowa, funkcjonalna, praktyczna, merytoryczna! To hasła, które najlepiej oddają 2 dni konferencyjne, wypełnione po brzegi rzetelną wiedzą i praktyką pasjonatów. Nie mogę się doczekać kolejnej - rozszerzonej o tematykę uroginekologii pediatrycznej!😊
 - dr n. zdr. Marta Wawrzynów, neurologopeda, pedagog wczesnej interwencji
Niewątpliwie duży sukces Stowarzyszenia. Gratuluję. Dziękuję za zaproszenie na Konferencję i warsztaty. To była duża przyjemność spotkać się z Państwem.
 - dr n. med. Ewa Baszak-Radomańska, ginekolog, seksuolog
Gratuluję konferencji, merytoryczna, ciekawa z interesującymi warsztatami, bardzo się cieszę że nasz Zespół mógł uczestniczyć
 - zespół Fizjolimf
Wzięłam udział w I Konferencji PSGiU „UROGINEKOLOGIA’24” w Krakowie i jestem zachwycona! To rzeczywiście wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie zarówno sesje warsztatowe, jak i wykłady prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin.

Bardzo doceniam różnorodność tematów i ekspertów, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Panująca atmosfera była bardzo profesjonalna, a jednocześnie przyjazna i sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów.

W szczególności chciałabym podziękować dr hab. n. med. Jackowi Kociszewskiemu, dr n. med. Ewie Baszak-Radomańskiej oraz wszystkim pozostałym specjalistom za inspirujące prelekcje i wartościowe wskazówki. Dzięki nim mam poczucie, że opuszczając konferencję, wróciłam do domu z nową wiedzą i motywacją do dalszego rozwoju.

Gorąco polecam każdemu, kto interesuje się tematyką uroginekologii, udział w przyszłorocznej edycji konferencji. To naprawdę 
wartościowe wydarzenie, które warto mieć na swoim kalendarzu!
 - dr n.med. Agnieszka Karska, fizjoterapeuta
Całe wydarzenie było dla mnie bardzo inspirujące. Poza wiedzą merytoryczną, została też ze mną myśl, która była przewodnim motywem konferencji "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ". Że praca zespołowa jest ogromną wartością, a wiedza różnych specjalistów wzajemnie się uzupełnia. Wszystko to dla Was - pacjentek i pacjentów, bo na końcu to Wy dostajecie kompleksową opiekę na najwyższym poziomie.
 - Patrycja Cybulska Fizjo&Chil, fizjoterapeeuta
Konferencja została zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. To była wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy różnymi specjalistami z sektora ochrony zdrowia. Wreszcie czuć było ducha idei holistycznej opieki nad pacjentem. Oby więcej takich spotkań w świetnej atmosferze 🙂
 - mgr Dominika Grońska, dietetyk
Moje najszczersze GRATULACJE. I Konferencja PSGiU merytorycznie bez zarzutu, na każdym kroku widać ogrom pracy i zaangażowania oraz sprawną organizację👌. Czekam na następne takie spotkanie👍
 - mgr Klara Kaden, położna
Dziękuje za zaproszenie na konferencje. Było mi niezmiernie miło być uczestnikiem w tak zacnym gronie specjalistów z różnych dziedzin medycyny i fizjoterapii . Organizacja wydarzenia , oraz różnorodność wykładów i warsztatów pozwoliły mi zgłębić wiedzę z zakresu ciekawej dziedziny jaką jest uroginekologia. Gratuluje organizatorom za tak świetne przygotowanie i dopilnowanie aby każdy z uczestników czół się dobrze.
 - mgr Krzysztof Skiba, fizjoterapeuta
Bardzo dziękuję Zarządowi PSGiU za zorganizowanie I Konferencji Uroginekologicznej w ramach Stowarzyszenia. Już dawno nie uczestniczyłam w tak interesującej i dobrze zorganizowanej Konferencji. Miałam możliwość spojrzenia na zagadnienia Uroginekologii holistycznie i prawdziwie interdyscyplinarnie. Wiele tematów postanowiłam zgłębic zainspirowana wykładami.
 - mgr Iwona Larisch
Miałem przyjemność uczestniczyć jako prelegent w pierwszej polskiej konferencji uroginekologicznej w Krakowie. Jako specjalista w dziedzinie ginekologii estetycznej, cenię sobie możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami innych dziedzin jak fizjoterapia, urologia i ginekologia, co sprzyja kompleksowemu i holistycznemu podejściu do pacjenta. Prezentacje, jak i warsztaty były wartościowe, inspirujące i innowacyjne, co sprzyjało efektywnej wymianie wiedzy. Konferencja ta umożliwiła mi także poznanie nowych technik i metod, które zamierzam włączyć do swojej praktyki. Czekam na przyszłe edycje konferencji i serdecznie gratuluję organizatorom ich sukcesu w stworzeniu przestrzeni pełnej rozwoju i kompleksowego podejścia do problemów z jakimi borykają się pacjenci.
 - dr Tomasz Włodarczyk